Ktoré výrobky môžete používať, ak ste alergický/-á na vonné látky?

Povedzte nám, na čo máte alergiu a my vám ukážeme, ktoré výrobky sú pre vás vhodné.

Náš prístup v oblasti pomoci alergikom

Na tejto stránke sa dozviete všetko o kožných alergiách a identifikácii výrobkov, ktoré by pre vás mohli byť vhodné.

Niektoré zložky môžu u malej skupiny ľudí vyvolať alergické reakcie. Snažíme sa ich používať v minimálnej možnej miere. Určité zložky nemôžeme vynechať, pretože majú príliš dôležité funkcie a prínos pre väčšinu zákazníkov.

Pri tvorbe zloženia našich výrobkov zohľadňujeme tri veci: preferencie zákazníkov, vlastné kontroly bezpečnosti a právne nariadenia krajín, v ktorých sa výrobky predávajú.

Vieme však, že na informáciách o alergénoch záleží určitému percentu ľudí, ktorí môžu byť precitlivení na niektoré zložky. Preto jasne informujeme o zložení našich výrobkov.

Alergia na vonné látky

Malá skupina ľudí môže byť alergická na niektoré zložky vonných látok. Preto sme vytvorili databázu, kde si spotrebitelia môžu vyhľadať vhodné výrobky.

Ak viete, na ktorú zložku parfumu máte alergiu, môžeme vám ukázať výrobky, ktoré by pre vás mohli byť vhodné. Ak máte alergiu na viac než jednu zložku, pri hľadaní výrobku si overte každú z nich. Pretože priamo v predajni môžu byť k dispozícii výrobky s rozličnými zloženiami, vždy si prečítajte aj informácie o zložení priamo na balení.

Nižšie uvedený zoznam zložiek pozostáva z vonných alergénov regulovaných v Európe. Na obaloch výrobkov sa v zložení uvádzajú aj vonné alergény. Okrem toho môžete na vyhľadanie výrobkov využiť nižšie uvedený nástroj.

Ak si nie ste istý/-á, či máte alergiu na zložku vonnej látky, o radu by ste mali požiadať kvalifikovaného lekára.

Pomocou vyššie uvedených filtrov vyberte zložku parfumu, na ktorú máte alergiu, a značku, ktorú si chcete pozrieť.

No Results

Bohužiaľ sa nenašli žiadne výsledky pre zadaný výber

Zmeňte svoj výber a skúste znovu

Povedzte nám, na čo máte alergiu a my vám ukážeme, ktoré výrobky sú pre vás vhodné. Ak máte alergiu na viac než jednu zložku, pri hľadaní výrobku si overte každú z nich.

Vo vyhľadávači nájdete alergény, ktoré dermatológovia bežne testujú u pacientov s podozrením na alergiu.

Všetko o alergiách na zložky vo výrobkoch určených pre starostlivosť o domácnosť a osobnú starostlivosť

Vyhlásenie o odmietnutí zodpovednosti za zdravotný stav

Všetko, čo nájdete na [tejto] webovej stránke (vrátane textu, snímok a ostatných formátov) slúži len na informačné účely. Obsah nenahrádza odborné lekárske poradenstvo, diagnostiku ani liečbu. V prípade otázok o zdravotnom stave sa vždy obráťte na lekára alebo iného kvalifikovaného zdravotníka. Nezanedbávajte odborné zdravotné poradenstvo a neodkladajte lekárske vyšetrenie na základe informácií, ktoré ste si prečítali na tejto webovej stránke.

Na začiatok

SOCIÁLNE SIETE

Vždy sa radi spojíme s tými, ktorí majú záujem o udržateľnú budúcnosť.

KONTAKTY

Spojte sa so spoločnosťou Unilever a tímom špecialistov alebo nájdite kontakty po celom svete.

Kontaktujte nás