Odpovede na vaše otázky o zložení

Často dostávame otázky o zložkách, ktoré používame vo výrobkoch určených na starostlivosť o domácnosť a osobnú starostlivosť. Napríklad: Prečo výrobok obsahuje konkrétnu zložku? Na čo slúži? Je bezpečný pre mňa, moju rodinu a životné prostredie? Niekedy sa nás pýtajú, prečo sme sa rozhodli nepoužiť niektoré zložky.


Fragrances in our products
Vonné látky

Mnohí ľudia obľubujú parfumované produkty. Pri ich tvorbe používame len vysoko kvalitné zložky, ktoré spĺňajú globálne normy stanovené Medzinárodnou asociáciou pre vonné látky (IFRA).

Viac informácií
We use preservatives to help protect our products from bacteria, yeasts and moulds.
Konzervačné látky

Konzervačné látky používame na ochranu výrobkov pred baktériami, kvasinkami a plesňami. V prírode pomáhajú konzervanty chrániť rastlinné, ľudské a zvieracie bunky.

Viac informácií
Mangrove plants
Plastové abrazívne čiastočky

Plastové abrazívne čiastočky sme prestali používať v roku 2014 ako odpoveď na obavy z ich hromadenia v oceánoch a jazerách.

Viac informácií
worlds largest family Vim
Silikóny

Mnohé vlastnosti, ktoré používatelia oceňujú na výrobkoch určených pre osobnú starostlivosť – od hodvábneho účinku vlasových kondicionérov po hebký pocit pri guľôčkových dezodorantoch – umožňujú silikóny.

Viac informácií
worlds largest family Vim
Chlórnan sodný

Naše značky pomáhajú pri udržiavaní čistoty, sviežosti a ochrany pred mikróbmi v domácnosti a na pracovisku. Už mnoho desaťročí využívame vo výrobkoch určených pre starostlivosť o domácnosť chlórnan sodný, pretože je účinným a rýchlo pôsobiacim dezinfekčným prostriedkom, ktorý si dokáže poradiť so širokou škálou mikroorganizmov, vrátané baktérií a vírusov.

Viac informácií

Zistite viac o témach, na ktoré sa nás najčastejšie pýtate. Vyberte si zo zoznamu nižšie:

Na začiatok

SOCIÁLNE SIETE

Vždy sa radi spojíme s tými, ktorí majú záujem o udržateľnú budúcnosť.

KONTAKTY

Spojte sa so spoločnosťou Unilever a tímom špecialistov alebo nájdite kontakty po celom svete.

Kontaktujte nás