1. Domov
  2. ...
  3. Kto sme
  4. Naše vedenie

Naše vedenie

Náš prevádzkový model je navrhnutý tak, aby doručoval rýchlejšie rozhodnutia. Zistite viac o našich riaditeľoch, senior korporátnych výkonných funkcionároch a Exekutíve vedenia spoločnosti Unilever.

No Results

Bohužiaľ sa nenašli žiadne výsledky pre zadaný výber

Zmeňte svoj výber a skúste znovu

Paul Polman

Paul Polman Výkonný generálny riaditeľ

Paul Polman je generálnym riaditeľom Unileveru od januára 2009. Pod jeho vedením má Unilever ambicióznu víziu plne oddeliť svoj rast od celkového zásahu do živ.prostredia a zvýšiť svoj pozitívny sociálny vplyv pomocou Plánu udržateľného života Unileveru.

Graeme Pitkethly

Graeme Pitkethly Finančný riaditeľ

Graeme Pitkethly, finančný riaditeľ, bol vymenovaný za výkonného riaditeľa do predstavenstva Unileveru N.V. a Unileveru PLC v apríli 2016.

Dr Marijn Dekkers

Dr Marijn Dekkers Predseda, Unilever N.V. a PLC

Dr Marijn Dekkers bol vymenovaný za predsedu Unileveru v apríli 2016. Je taktiež členom Kompenzačného výboru Unileveru a Výboru nominačného a korporátneho vedenia.

Nils Andersen

Nils Andersen Nevýkonný riaditeľ

Nils Andersen bol menovaný nevýkonným riaditeľom Unileveru v apríli 2015. Je taktiež členom Kompenzačného výboru Unileveru.

Laura Cha

Laura Cha Nevýkonný riaditeľ

Laura Cha bola menovaná nevýkonnou riaditeľkou Unileveru v máji 2013. Je taktiež členkou Výboru korporátnej zodpovednosti Unileveru a Výboru nominačného a korporátneho vedenia.

Vittorio Colao

Vittorio Colao Nevýkonný riaditeľ

Vittorio Colao bol menovaný nevýkonným riaditeľom Unileveru v júli 2015. Je taktiež členom Kompenzačného výboru Unileveru.

Ann Fudge

Ann Fudge Nevýkonný riaditeľ

Ann Fudge bola menovaná nevýkonnou riaditeľkou Unileveru v máji 2009. Je taktiež vice-predsedníčkou a senior nezávislou riaditeľkou Kompenzačného výboru Unileveru.

Judith Hartmann

Judith Hartmann Nevýkonný riaditeľ

Dr Judith Hartmann bola menovaná nevýkonnou riaditeľkou Unileveru v apríli 2015. Je taktiež členkou Auditorského výboru Unileveru.

Mary Ma

Mary Ma Nevýkonný riaditeľ

Mary Ma bola menovaná nevýkonnou riaditeľkou Unileveru v máji 2013. Je taktiež členkou Auditorského výboru Unileveru.

Strive Masiyiwa

Strive Masiyiwa Nevýkonný riaditeľ

Strive Masiyiwa bol menovaný nevýkonným riaditeľom Unileveru v apríli 2016. Je taktiež členom Kompenzačného výboru Unileveru.

Na začiatok