1. Domov
  2. Značky

Naše značky

Unilever vyrába a predáva výrobky pod viac ako 400 značkami po celom svete. Dve miliardy ľudí ich používa každý deň. Tu je výber našich najlepších značiek, k dispozícii v Slovenskej republike, spolu s informáciami o nich.


No Results

Sorry, we couldn't find any brands for that search term.

The brand may have been sold to another company - please try again.

Axe

Atraktívni sú muži, ktorí sa neboja byť sami sebou. Podľa štúdie pre poprednú značku pánskej kozmetiky AXE to potvrdzuje 9 z 10 žien. Vďaka AXE si s touto výzvou hravo poradíte. AXE pomáha boriť spoločenské stereotypy, ktoré mužov zväzujú, a dodáva im guráž objavovať svoje prednosti a budovať na ich svoj osobitý štýl.

Axe

Cif

Vždy krásny koniec.

Cif

Domestos

Zabíja všetky známe druhy baktérií.

Domestos

Dove

Značka Dove bola uvedená na náš trh v roku 1995 a ponúka telovú či kúpeľovú kozmetiku, výrobky pre starostlivosť o vlasy aj dezodoranty.

Dove

Dove Men+Care

Kto hovorí, že sila nemôže byť jemná? Muži sú našou oporou, sú starostliví partneri a hraví otcovia. Je v nich sila, pre ktorú ich obdivujeme. A hoci to tak nevyzerá, aj ich pokožka je jemná a vyžaduje starostlivosť

Dove Men+Care

Hellmann's

Kvalitné a jednoduché ingrediencie ako vajce z dobrých chovov, repkový olej alebo paradajky vyzretá na slnku sú základom pre všetky produkty značky Hellmann's, ktorá Vám už viac ako 100 rokov prináša jednoducho to najlepšie.

Hellmann's

Knorr

Značka Knorr verí, že na dobrom jedle záleží. Nie je iba palivom, ale dobré jedlo je pravým korením života, vykúzli úsmev, spojí priateľov a rodinu, uteší aj posilní.

Knorr

Lipton

Lipton nie je potrebné milovníkom dobrého čaju príliš predstavovať. Značka so 120 ročnou tradíciou im prináša tradičné čierne, ovocné a zelené čaje, čierne ochutené čaje.

Lipton

Rexona

Detail korunuje celok, to vie dobre každý tvorca – od módneho návrhára po architekta. V súčasnom svete, v ktorom hrajú dôležitú úlohu efektivita a spoľahlivosť, sa tento posledný nenahraditeľný detail nazýva Rexona.

Rexona

Signal

Starostlivosť o krásny úsmev ešte nebola jednoduchšia! S portfóliom značky Signal budete svoje okolie obšťastňovať krásnym a žiarivým úsmevom každý deň.

Signal

Algida

Naše všedné dni sú často hektické, plné náročných úloh a niekedy taktiež stresu. Nenechajte sa strhnúť a nezabudnite, že život je aj zábava! Spomaľte a doprajte si chvíľku na intenzívny zážitok.

Algida

Coccolino

Medvedík Coccolino Vám prináša nové aviváže, ktoré zanechajú Vašu bielizeň mäkkú, sviežu, nadýchanú a krásne voňavú.

Coccolino

Radox

Doprajte si relaxáciu aj osvieženie, starostlivosť aj povzbudenie. To všetko dokážu sprchové gély, kúpeľové peny, či tekuté mydlá Radox. Starostlivo vybrané prírodné zložky doprajú vášmu telu aj mysli uvoľnenie, alebo im naopak dodajú energiu. Poznajte svet značky Radox prevoňaný prírodnými ingredienciami, ktoré napomôžu dostať vaše telo aj myseľ do rovnováhy.

Radox

Savo

SAVO vám umožní jednoduchšie upratovanie a dokonalú dezinfekciu vášho domova. Je naozaj všestranným pomocníkom, jeho hlavnou zložkou je chlór, ktorý patrí medzi najúčinnejších likvidátorov baktérií vôbec. Spoľahlivo zlikviduje taktiež všetkých škodcov v podobe vírusov a rias. Vďaka tomu tak patrí SAVO už niekoľko desaťročí ku špičke v svojom obore a v dnešnej dobe môžeme na pultoch a v regáloch obchodov nájsť široké portfólio produktov tejto tradičnej českej značky.

Savo

Sunlight

Značka Sunlight ponúka kompletný rad prípravkov s dvojitou čistiacou silou nielen pre žiarivo čisté riady, ale aj umývačku. Vysoká účinnosť prípravkov Sunlight je daná unikátnym zložením obohateným o extrakt z citróna a účinné čistiace zložky. Odborné znalosti značky Cif, ktorá je odborníkom na čistotu, sú tiež zárukou čistiacej schopnosti prípravkov Sunlight.

Sunlight

Timotei

Účesy a strihy podliehajú neustále novým módnym trendom, ale snaha poskytnúť vlasom čo najlepšiu starostlivosť, aby zostali čo najdlhšie zdravé a krásne, zostáva.

Timotei

Vaseline

List ošetrený kozmetickou vazelínou Vaseline zostáva hydratovaný a plný života v porovnaní s neošetreným listom. Pokiaľ takto Vaseline pôsobí na list, predstavte si, aké účinky môže mať na vašu pokožku.

Vaseline

Surf

Vďaka nášmu Surfíkovi si aj Vy zamilujete vôňu čistej bielizne. Nové pracie prostriedky SURF nielen skvelo odstraňujú nečistoty, ale navyše dodávajú bielizni úžasnú vôňu.

Surf

Zendium

Zendium je nový druh zubnej pasty na každodenné použitie*, ktorá pôsobí v súlade s prirodzeným systémom ochrany v ústach, aby podporila zdravie celej ústnej dutiny. *Obsahuje 1450 ppl flóru

Zendium
Na začiatok