Coccolino image

Coccolino

Coccolino aviváže dodajú Vášmu oblečeniu dlhotrvajúcu sviežosť, ktorá sa uvoľňuje niekoľko dní. A to vďaka špeciálnym parfumovaným kapsuliam. Každá fľaša základného portfólia Coccolino aviváže (okrem variantu Sensitive) obsahuje približne 9 miliard parfumovaných kapsúl. Mikroskopické kapsule obsahujúce parfum sa prichytia na oblečenie. Pohybom oblečenia kapsule postupne praskajú a uvoľňujú parfum. Oblečenie tak zostáva svieže a voňavé niekoľko dní.

Zoznámte se s medvedíkom Coccolino!

Medvedík Coccolino je mamičkin hebký pomocník. Stane sa nie len obľúbeným maznáčikom každého dieťaťa, ale prináša aj aviváže, ktoré zanechajú Vašu bielizeň mäkkú, sviežu, nadýchanú a krásne voňavú.

Coccolino pre každého

Medvedík Coccolino nájde spoločnú reč s každou domácou gazdinkou bez ohľadu na to, či preferuje príjemnú kvetinovú alebo citrusovú vôňu. Ak túžite po dokonale prírodnej vôni správnou voľbou bude pre vás Coccolino Green Burst, Coccolino Lavender Bloom zase rozvonia šatník neodolateľnou kvetinovou arómou. 

Coccolino_Lavender Bloom_415x415.jpg


Pre milovníkov ovocia bude číslom jedna citrusový variant Coccolino Happy Yellow alebo vôňa zrejúceho pomaranča ukrytá v Coccoline Orange Rush. Ak však túžite po nenahraditeľnej klasike s príjemnou sviežou vôňou, potom je tu ešte Coccolino Blue Splash.

Coccolino_Blue Splash_415x415.jpg

Parfémový rad Creations

Určite s nami budete súhlasiť, že parfémy sú neodmysliteľnou bodkou našej každodennej očisty. Doprajte sofistikovanú vôňu nie len svojemu telu, ale tiež prádlu. Vyskúšajte vône Coccolino z rady Creations vytvorené v spolupráci s expertmi na parfémy. Ukrývajú v sebe dokonale vyváženú, bohatú a intenzivnú vôňu Vybrať si môžete hneď z troch variantov. Zlatá varianta Coccolino Creations Honey suckle & Sandalwood je určená pre všetkých, ktorí sa radi nechávajú hýčkať. Táto mimoriadna kombinácia santalového dreva, vanilky a voňavej zimozelene vytvára príjemnú vôňu, s ktorou se ponoríte do pohody. 

Coccolino_Creations_415x415.jpg


Pre všetky romantické duše je tu Coccolino Creations Indian rose & Musk, ktorý je inšpirovaný svetoznámym parfumom od Dolce & Gabbana Rose The One. Pre túto variantu je typické spojeie rôznych odrôd ruží, ktoré dodajú vášmu oblečeniu tu pravú zmyselnosť. Ak ste odvážnej a dobrodružnej povahy, vsaďte na orientálnu vôni aviváže Coccolino Creations Snapdragon & Pachouli, ktorá v sebe ukrýva tropickú bylinu pačulu a papuľku väčšiu.

Čo obsahujú naše výrobky?

What's in our products?

Pozrite sa na zoznamy látok používaných k výrobe produktov pre domácnosť a pre osobnú starostlivosť predávaných v Európe.

Karty bezpečnostných údajov

Woman checking product label in a supermarket

Prehľad kariet bezpečnostných údajov výrobkov pre starostlivosť o domácnosť

Na začiatok