Sunlight brand logo

Sunlight

Značka Sunlight ponúka kompletný rad prípravkov s dvojitou čistiacou silou nielen pre žiarivo čisté riady, ale aj umývačku.

Vysoká účinnosť prípravkov Sunlight je daná unikátnym zložením obohateným o extrakt z citróna a účinné čistiace zložky. Odborné znalosti značky Cif, ktorá je odborníkom na čistotu, sú tiež zárukou čistiacej schopnosti prípravkov Sunlight.

Spoznajte naše portfólio

Tablety Sunlight Classic ponúkajú základnú, ale veľmi účinnú čistiacu schopnosť. Na posilnenie účinkov tohoto radu je odporúčané spotrebiteľom použiť doplňky, ako sú leštidlo, alebo soľ do umývačky.

Tablety Sunlight All in 1 obsahujú všetko, čo vaša umývačka a riad potrebujú - čistia do hĺbky, dodávajú maximálny lesk, ochraňujú sklo a pôsobia proti vodnému kameňu.

Tablety Sunlight Expert Extra Power sú vyvinuté tak, aby zbavili kuchynský riad aj Vašu umývačku aj tých najodolnejších škvŕn a pripálenín a zanechali ich perfektne čisté a žiarivé.

Sunlight pack_450x249.jpg


Sunlight Leštidlo do umývačky riadu zabraňuje vzniku škvŕn a šmúh, ktoré by mohli byť chybičkou krásy na vašom sklenenom kuchynskom riade a zároveň mu dodáva diamantový lesk.

Sunlight Čistič umývačky riadu je ideálny na preventívne prečistenie umývačky raz za mesiac.

Sunlight Osviežovač umývačky riadu vďaka príjemnej citrusovej vôni zabezpečuje, že vaša umývačku riadu bude krásne voňať i v čase jej nečinnosti.

Sunlight aditiva_400x355.jpg

Na začiatok