Zendium logo

Zendium

Zendium je nový druh zubnej pasty na každodenné použitie*, ktorá pôsobí v súlade s prirodzeným systémom ochrany v ústach, aby podporila zdravie celej ústnej dutiny.

*Obsahuje 1450 ppl flóru

Ak si udržiavame mikroflóru ústnej dutiny v rovnováhe pomocou správnej preventívnej starostlivosti a vďaka zdravému životnému štýlu, dokážu naše ústa bojovať proti negatívnym vonkajším vplyvom aj potenciálnym príčinám vzniku zubného kazu. Problém ale môže nastať vo chvíli, keď je rovnováha v ústnej dutine narušená. Pri výbere zubnej pasty je treba voliť produkty, ktoré prirodzené obranné mechanizmy úst podporujú a zároveň sú šetrné k mäkkým tkanivám ústnej dutiny. Jedinci s citlivými ústami, trpiaci suchosťou alebo častou tvorbou áft v ústach, by mali používať jemné zubné pasty, napríklad bez obsahu peniacej zložky SLS, ktorá môže veľmi citlivé ústa dráždiť. 

Zubné pasty Zendium s kombináciou enzýmov a proteínov poskytujú ústam kompletnú ochranu a navyše neobsahujú peniacu zložku SLS. Portfólio produktov značky zahŕňa okrem niekoľkých variantov pást pre dospelých aj dve zubné pasty pre starostlivosť o detské zúbky, ústnu vodu a najnovšie aj zubné kefky. Zendium sa navyše v prieskume medzi dentistami z Dánska, Švédska a Nórska zaradilo medzi najdôveryhodnejšie škandinávske značky v segmente ústnej hygieny.

Pasty pre dospelých

ZENDIUM COMPLETE PROTECTION - Poskytuje kompletnú ochranu nie len zubom, ale aj celej ústnej dutine.

ZENDIUM SENSITIVE - Produkt špeciálne vyvinutý pre osoby s citlivými ústami.

ZENDIUM FRESH - Kompletná ochrana pre celé ústa s osviežujúcou príchuťou mäty.

ZENDIUM GENTLE WHITENING - Nová zubná pasta s jemnými bieliacimi zložkami pomáha obnovovať prirodzenú belosť zubov a odstraňovať škvrny.

ÚSTNA VODA ZENDIUM COMPLETE PROTECTION - Ústna voda s jemnou chuťou a bez alkoholu pomáha podporovať prirodzenú obranyschopnosť ústnej dutiny a tým pomáha bojovať proti príčinám vzniku problémov ústnej dutiny. Nie je potrebné riediť ju vodou.

Zubné kefky v troch variantoch s rôznymi stupňami mäkkosti vyvinuté v spolupráci s dentálnymi expertmi. Kefka ZENDIUM CLINIC (mäkká) má na špičke špeciálne predĺžené štetinky prispôsobené na dôkladné čistenie medzizubných priestorov. Zubná kefka ZENDIUM COMPLETE PROTECTION (mäkká) s kombináciou mäkkých a zaguľatených štetín chrup čistí jemne, ale s maximálnou účinnosťou. Kefka ZENDIUM SENSITIVE (extra mäkká) je vyvinutá na mieru pre potreby citlivých zubov. Má veľmi tenké štetinky s priemerom 0,01 mm.

Pasty pre deti

ZENDIUM JUNIORS 7+ - Zubná pasta s jemnou chuťou pre deti vo veku 7 a viac rokov. Zloženie obohatené o enzýmy a proteíny, pomáha chrániť a posilňovať nové trvalé zuby.

ZENDIUM KIDS 1–6 - Zubná pasta s jemnou ovocnou príchuťou pre deti vo veku 1 až 6 rokov.

Na začiatok