Toggle Hľadať

  1. Domov
  2. Kariéra v Unileveri

Kariéra v Unileveri

V Unileveri pracujeme na vytvorení lepšej budúcnosti každý deň prostredníctvom zlepšenia kvality života našich zákazníkov a spotrebiteľov. Naším cieľom je zvyšovať náš biznis, avšak zároveň znížiť o polovicu náš enviromentálny dopad.

Vieme, že na to aby sme to dosiahli potrebujeme skvelých zamestnancov, ktorí chcú a dokážu niečo zmeniť. To je dôvod prečo insvestujeme do rozvoja a personálneho rastu našich zamestnancov, ponúkame im atraktívne benefity a skvelú pracovnú kultúru založenú na multikultúrnom prostredí.

Kariéra u nás predstavuje možnosť byť súčasťou spoločnosti, ktorá je jedným z piatich najatraktívnejších zamestnávateľov na svete. Ponúkame možnosť pracovať s úžasnými značkami a ľuďmi, aby sme spoločne dosiahli udržateľný rast biznisu.

Absolventi a študenti

Group of Unilever employees

V Unileveri veríme v investovanie do budúcnosti. To je dôvod prečo sme vytvorili Unilever plán udržateľného rozvoja a prečo neustále vyvíjame väčšie, lepšie a rýchlejšie inovácie. Je to tiež dôvod, prečo sme dali toľko energie do rozvoja našich budúcich lídrov.…VÁS.

Odborníci s praxou

Unliever Professionals

Aby sme boli schopní splniť náš cieľ zdvojnásobiť obrat a zároveň znížiť dopad na životné prostredie, potrebujeme ľudí s myslením zameraným na úspech, nadšením pre spotrebiteľov a chuťou zlepšovať svoj osobný výkon.

"Unilever nie je iba o mydle a šampónoch, ale o tom, ako ľudia žijú. Ide nám o zlepšenie kvality života ľudí a vďaka tomu vytvorenie silnejšej a lepšej spoločnosti.”

Veronika Balíčková, HR Leader CR/SR

Upozornenie na falošný nábor do zamestnania

Nedávno sa vyskytlo niekoľko falošných náborov do zamestnania v rozličných častiach sveta, kde určité osoby kontaktovali jednotlivcov hľadajúcich si prácu s vyhlásením, že zastupujú spoločnosť Unilever, ponúkli im prácu a potom ich požiadali o uhradenie nákladov a administratívnych výdavkov.

Spoločnosť Unilever - ani organizácie, ktoré konajú v našom mene - od vás v rámci náborového procesu nikdy nebudú žiadať platbu.

Je to dlhodobo prebiehajúci a sofistikovaný podvod zločineckých gangov, ktorý zasiahol ľudí, čo si hľadajú prácu v mnohých renomovaných organizáciách.

Uvedená komunikácia je falošná a neposlala ju spoločnosť Unilever ani jej náboroví partneri.

Ako sa nestať obeťou falošného náboru do zamestnania:

  • nereagujte na nevyžiadané ponuky od ľudí, ktorých nepoznáte;
  • nesprístupňujte osobné ani finančné informácie nikomu, koho nepoznáte;
  • skontrolujte, či dokumenty nemajú gramatické chyby a preklepy, je to často znak podvodu;
  • dávajte si pozor na zamestnávateľov alebo agentov, ktorí používajú e-mailové adresy ako je @Yahoo alebo @Hotmail;
  • e-mailovú adresu odosielateľa si overíte tým, že nad ňou podržíte kurzor;
  • ak vás náborový pracovník požiada o akýkoľvek typ platby, obráťte sa na miestne oddelenie polície, pretože ide veľmi pravdepodobne o podvod.
Na začiatok