Kariéra v spoločnosti Unilever

U nás nájdete to správne miesto, kde vaša práca dáva zmysel a má pozitívny dopad na biznis, spoločnosť a aj svet okolo nás. Pracujte spolu s nami na celosvetovo známych značkách, ako sú Dove, Rexona, Lipton, Axe, Hellmann´s, Knorr, Algida, Magnum, Ben&Jerry’s alebo Domestos. Podieľajte sa na tvorbe budúcnosti našich lokálnych značiek Savo a Míša. Zlepšujte náš biznis. Spolupracujte na vývoji inovácií, ktoré povedú k rastu spoločnosti. Učte sa od popredných lídrov a výnimočných kolegov, ktorí vám pomôžu dostať zo sebe to najlepšie. Naviac vo firme s poslaním, medzinárodným presahom a neformálnou firemnou atmosférou.

Či už ste študenti so záujmom o stáž, absolventi, ktorí chcú odštartovať svoju kariéru, alebo skúsení profesionáli, ktorí chcú zužitkovať svoje skúsenosti a posúvať sa ďalej, u nás nájde svoju príležitosť každý!

Unilever na Instagrame

Czech Instagram

Unilever ČR/SR na Instagrame

Upozornenie na falošný nábor do zamestnania

Nedávno sa vyskytlo niekoľko falošných náborov do zamestnania v rozličných častiach sveta, kde určité osoby kontaktovali jednotlivcov hľadajúcich si prácu s vyhlásením, že zastupujú spoločnosť Unilever, ponúkli im prácu a potom ich požiadali o uhradenie nákladov a administratívnych výdavkov.

Spoločnosť Unilever - ani organizácie, ktoré konajú v našom mene - od vás v rámci náborového procesu nikdy nebudú žiadať platbu.

Je to dlhodobo prebiehajúci a sofistikovaný podvod zločineckých gangov, ktorý zasiahol ľudí, čo si hľadajú prácu v mnohých renomovaných organizáciách.

Uvedená komunikácia je falošná a neposlala ju spoločnosť Unilever ani jej náboroví partneri.

Ako sa nestať obeťou falošného náboru do zamestnania:

  • nereagujte na nevyžiadané ponuky od ľudí, ktorých nepoznáte;
  • nesprístupňujte osobné ani finančné informácie nikomu, koho nepoznáte;
  • skontrolujte, či dokumenty nemajú gramatické chyby a preklepy, je to často znak podvodu;
  • dávajte si pozor na zamestnávateľov alebo agentov, ktorí používajú e-mailové adresy ako je @Yahoo alebo @Hotmail;
  • e-mailovú adresu odosielateľa si overíte tým, že nad ňou podržíte kurzor;
  • ak vás náborový pracovník požiada o akýkoľvek typ platby, obráťte sa na miestne oddelenie polície, pretože ide veľmi pravdepodobne o podvod.
Na začiatok

SOCIÁLNE SIETE

Vždy sa radi spojíme s tými, ktorí majú záujem o udržateľnú budúcnosť.

KONTAKTY

Spojte sa so spoločnosťou Unilever a tímom špecialistov alebo nájdite kontakty po celom svete.

Kontaktujte nás