1. Domov
  2. ...
  3. Absolventi a študenti
  4. Pomoc pri výberovom konaní

Pomoc pri výberovom konaní

Kde môžem získať viac informácií?

Pre viac informácií o výberovom konaní vrátane časového rozmedzia kontaktujte Veroniku Šejvlovú na veronika.sejvlova@unilever.com .

Pomoc pri výberovom konaní

Aký je najlepší spôsob ako vyplniť online registráciu?

Unilever absolventský program je veľmi konkurenčný, preto je vo vašom záujme, aby bola vaša registrácia vyplnená správne a presvedčivo a pôsobila ako vhodná pre daný program a oblasť, do ktorej sa hlásite. Pokiaľ máte problémy s odpoveďami na otázky, zamyslite sa, či je tento typ kariéry skutočne to čo chcete a na čo sa hodíte. Vyplňte svoju registráciu starostlivo.

Toto je vaša prvá príležitosť urobiť dobrý dojem. Pokiaľ zvládnete prejsť Assesment Centre, naši senior manažéri vašu aplikáciu uvidia. Uistite sa preto, že je všetko správne a bez preklepov.

Premýšlajte o tom, čo sa vás pýtame a skúste používať príklady zo všetkých aspektov vášho života – študentského, pracovného, osobného - aby ste nás presvedčili, že ste pripravený na danú pozíciu a mieru zodpovednosti.

POUŽÍVAJTE PRÍKLADY.

  • Vo svojich odpovediach buďte precízny, stručný a relevantný.
  • Skontrolujte, či ste zadali správnu emailovú adresu a telefón.
  • Ide o jediný spôsob ako vás môžeme kontaktovať.

Čo mám robiť počas pohovoru?

BUĎTE SAMI SEBOU

Toto je veľmi dôležité zdôrazniť. Nemá zmysel hovoriť nám, čo si myslíte, že chceme počuť alebo sa niečo učiť naspamäť. Prijímame k nám takých ľudí, pri ktorých veríme, že sa im v našej kultúre bude dariť. Predstierať, že ste iný, by preto nebolo na prospech nikoho.

BUĎTE PÚTAVÝ A NADŠENÝ!

Neponáhľajte sa s odpoveďami na otázky, nebojte sa kratšej pauzy a rozmyslite si, aký najlepší príklad uvediete. Stručná, dobre premyslená odpoveď je najlepšia. Pokiaľ si nie ste istý otázkou, nebojte sa na ňu opýtať znovu, aby ste jej úplne porozumeli a dokázali na ňu vhodne odpovedať.

BUĎTE ÚPRIMNÝ

Vyhýbame sa zavádzajúcim alebo uzatvoreným otázkam. Mali by ste každú otázku zodpovedať úprimne a vierohodne. Odpovedajte podľa toho, čo vás napadá a odráža to vaše skúsenosti. Je to jediný spôsob ako môžeme vierohodne rozhodnút o tom, či ste správny človek pre nás a my pre vás.

ÚVÁDZAJTE SKUTOČNÉ ŽIVOTNÉ PRÍKLADY

Popremýsľajte o pozíciach, ktoré ste zastávali, zodpovednosti, ktorú ste mali a o všetkých vašich úspechoch, či už v osobnom, študijnom alebo pracovnom živote.

PÝTAJTE SA OTÁZKY

Pohovory sú obojstranný proces a preto sa neobávajte na čokoľvek opýtať.

Aké tipy máte pre Assesment Centre?

VYŤAŽTE Z TOHO MAXIMUM!

Tento deň je navrhnutý tak, aby nám poskytol reálny obraz o vás a o vašej kompetencii. Zisťujeme, čo vás poháňa a sledujeme, či je vám vlastný inovatívny zápal a chuť pomôcť Unileveru k lepším výsledkom. Rovnako tak vám AC poskytne náhľad do spôsobu akým pracujeme a dá príležitosť stretnúť sa aj s našimi senior lídrami.

OZVITE SA

Počas skupinového cvičenia môže byť obtiažne vyjadriť svoj názor medzi ďalšími kanditátmi, ktorí sa snažia o to isté. Uistite sa, že sa dostanente k slovu a pridáte svoj pohľad na problematiku. Pokiaľ ničím neprispejete a budete mlčať, nebudeme mať žiadny dôkaz, aby sme vás v tejto aktivite ohodnotili.

PRIPRAVTE SA

Prejdite si vopred informácie o našom biznise, ktoré vás zaujímajú. Hoci je toto dôležitá časť výberového konania, skúste nebyť v strese a nazabúdajte sa usmievať.

Kde môžem získať viac informácií?

Pre viac informácií o výberovom konaní vrátane časového rozmedzia špecifického pre vašu krajinu kontaktujte svoj lokálny Unilever.

Na začiatok