Prejsť na Obsah

Nový antiperspirant Rexona Active Shield

Publikované:

98 % populácie neznesie zápach potu – nový antiperspirant Rexona Active Shield pomáha eliminovať baktérie, ktoré ho spôsobujú

Rexona Banner

Problémový zápach potu

Zápach potu dokáže občas znepríjemniť život každému. Značka Rexona sa vo svojom najaktuálnejšom výskume 1 zamerala na to, ako tento problém vnímajú ľudia. Výsledky odhalili, že 98 % z nás neznesie, ak zapáchame potom, a v 96 % prípadov nám vadí, keď zapácha niekto v našom okolí. Najčastejšie sa ľudia potia pri športe (49 %), v strese (21 %), v zamestnaní či pri vykonávaní domácich prác (zhodne po 11 %). 41 % dopytovaných ale nevie, prečo pri týchto aktivitách vzniká zápach.

Prečo pot zapácha? Na vine sú baktérie!

Pot sám o sebe cítiť nie je, problémy spôsobujú baktérie, ktoré sa v podpazuší prirodzene vyskytujú. Zo štyroch hlavných druhov sú tu najhojnejšie zastúpené korynobaktérie a stafylokoky, ktoré zapríčiňujú svojím pôsobením obávaný nepríjemný zápach.

Rexona Active Shield účinne bojuje so zápachom, ktorý spôsobuje baktérie

Práve pre účinný boj so zápachom spôsobeným baktériami bol vyvinutý nový antiperspirant Rexona Active Shield. Ten vďaka svojmu unikátnemu zloženiu pomáha eliminovať množstvo baktérií, a tým aj zápach potu. Nový antiperspirant Rexona Active Shield obsahuje patentovanú technológiu MotionsenseTM využívajúcu princíp postupného uvoľňovania voňavej látky, čím zaisťuje pocit sviežosti po celý deň. Naviac poskytuje 48hodinovú ochranu proti poteniu.

Rexona Active Shield je charakteristická svojou sviežou vôňou. Dámsky variant očarí iskrivými tónmi citrusových plodov s nádychom zeleného lístia a bobuľovitého ovocia vyvážený elegantným základom s prídavkom jantáru, pižma a santalového dreva.


Rexona - Men_Active Shield_344x250.jpg

Dámske antiperspiranty Rexona Active Shield sú k dispozícii vo forme spreja, tuhého a guľôčkového aplikátora za nezáväznú odporúčanú spotrebiteľskú cenu 2,79 € a pánsky variant je vo forme spreja a tuhého antiperspirantu za nezáväznú odporúčanú spotrebiteľskú cenu 2,79 €.Späť hore