Prejsť na Obsah

Představujeme naše zmrzlinové novinky

Publikované:

Premýšľate, čím sa osviežiť, alebo odmeniť po náročnom dni? Veríme, že dobrá zmrzliny prispieva ku každodennej pohode a radosti, a že je vždy dôvod, nechať sa hýčkať.

Ice cream illustration

Ako popredná svetová spoločnosť, vyrábajúca zmrzlinu a predávajúca obľúbené značky ako je Magnum, Míša, Cornetto, Ben&Jerry´s, Algida si uvedomujeme, že okrem dobrej chuti je potrebné myslieť aj množstvo cukrov a kalórií v týchto našich obľúbených produktoch. V rámci našej globálnej stratégii sme na základe toho výrazne znížili obsah cukru, 94% našich balených zmrzlín nepresahuje 250 kcal na porciu.

Nezabúdame ani na tých, ktorí majú napr. stravovacie obmedzenia ako napríklad bezlepkovú diétu. Aj pre nich máme v našom portfóliu zmrzliny, ktoré tieto potreby napĺňajú. Tento rok je to napr. novinka Algida Smile – Limetka & Mäta. Aj vegani si prídu na svoje, už ste ochutnali napríklad Magnum Vegan alebo vegánske príchute obľúbenej značky Ben&Jerry´s?

V rámci zmrzlín označených logom Responsibly Made for Kids dbáme nie len na zodpovedný vývoj, ale aj zodpovednú komunikáciu a predaj. Všetky zmrzliny označené logom Responsibly Made for Kids splňujú výživové záväzky, ktoré vychádzajú z odporúčaní Svetovej zdravotníckej organizácie WHO.

Noviniek sme pre vás nachystali naozaj mnoho, tu je malá ochutnávka:

Späť hore