Prejsť na Obsah

Unilever Slovak Republic Zmeniť lokáciu


Ice cream illustration

Představujeme naše zmrzlinové novinky

Premýšľate, čím sa osviežiť, alebo odmeniť po náročnom dni? Veríme, že dobrá zmrzliny prispieva ku každodennej pohode a radosti, a že je vždy dôvod, nechať sa hýčkať.

Ako popredná svetová spoločnosť, vyrábajúca zmrzlinu a predávajúca obľúbené značky ako je Magnum, Míša, Cornetto, Ben&Jerry´s, Algida si uvedomujeme, že okrem dobrej chuti je potrebné myslieť aj množstvo cukrov a kalórií v týchto našich obľúbených produktoch. V rámci našej globálnej stratégii sme na základe toho výrazne znížili obsah cukru, 94% našich balených zmrzlín nepresahuje 250 kcal na porciu.

Nezabúdame ani na tých, ktorí majú napr. stravovacie obmedzenia ako napríklad bezlepkovú diétu. Aj pre nich máme v našom portfóliu zmrzliny, ktoré tieto potreby napĺňajú. Tento rok je to napr. novinka Algida Smile – Limetka & Mäta. Aj vegani si prídu na svoje, už ste ochutnali napríklad Magnum Vegan alebo vegánske príchute obľúbenej značky Ben&Jerry´s?

V rámci zmrzlín označených logom Responsibly Made for Kids dbáme nie len na zodpovedný vývoj, ale aj zodpovednú komunikáciu a predaj. Všetky zmrzliny označené logom Responsibly Made for Kids splňujú výživové záväzky, ktoré vychádzajú z odporúčaní Svetovej zdravotníckej organizácie WHO.

Noviniek sme pre vás nachystali naozaj mnoho, tu je malá ochutnávka: