Prejsť na Obsah

The Vegetarian Butcher - rastlinné alternatívy mäsa

Publikované:

Podporte s nami revolúciu v jedle a spoločne osloboďme zvieratá z potravinového reťazca!

Jaap Korteweg, rastlinný mäsiar, rastlinné alternatívy mäsa, vegán, vegetariánska strava

The Vegetarian Butcher, tiež známy ako jediný mäsiar milovaný ľudmi aj zvieratami, už v Slovenskej a Českej republike ponúka rastlinné alternatívy mäsa k nerozoznaniu od živočíšnych originálov. Všetky produkty značky sú ódou na skvelú chuť, textúru, tradíciu a remeselnú prácu mäsiarov.

The Vegetarian Butcher je tu pre všetkých milovníkov mäsa, od milovníkov mäsa.

Zoznámte sa s mäsiarom budúcnosti!

Hovorili, že to nikdy nepôjde. Že rastlinná strava bude vždy chutiť ako rastlinná. Hovorili, že holt musíme niečo obetovať. The Vegetarian Butcher hovorí: “NIČ NEOBETUJTE!” Ani chuť, ani životné prostredie, ani zvieratá.

Značka The Vegetarian Butcher verí, že na chuti mäsa a jeho textúre nie je nič zlé. Zároveň však verí, že v súčasnej dobe je viacero spôsobov, ako si svoje obľúbené jedlo vychutnať v tzv.”animal friendly” verzii. V 21. storočí predsa musí existovať spôsob ako vynechať zvieratá z potravinového reťazca a pritom neprísť o tú skvelú mäsitú chuť jedla, na ktorú sme zvyknutí. Presne tak, ako traktory kedysi nahradili konskú sílu, poďme spoločne oproti rastlinnej budúcnosti.

Aj obal sa počíta.

Jaap Korteweg, rastlinný mäsiar, rastlinné alternatívy mäsa, vegán, vegetariánska strava

Obaly produktov The Vegetarian Butcher sú v súlade s filozofiou značky a je k nim pristupované s rešpektom k okoliu. V roku 2021 sme naše plastové obaly produkovali zo 100% znovu recyklovaného plastu, samozrejme aj naďalej sa dajú recyklovat a znovu použiť. Rovnako tak aj papierové časti obalov sú recyklovateľné a vyrobené zo zrecyklovaného papieru.

Späť hore