Jedinečná kombinácia ochrany a starostlivosti od Dove

V práci aj doma sme stále v jednom kole a náš život je nabitý viac, ako kedykoľvek predtým. Preto každá žena potrebuje stopercentnú ochranu proti poteniu, ktorú môže mať vždy pri ruke. Dokonalú kombináciu ochrany a starostlivosti prinášajú nové antiperspiranty Dove Maximum Protection, ktoré poskytujú kompletné riešenie proti nepríjemnému potu a zároveň dodávajú celodenný pocit sviežosti a hydratácie.

Dove Maximum Protection

Dove prichádza na trh s úplne novým druhom antiperspirantov, ktoré sú 2x účinnejšie ako bežný antiperspirant Dove v spreji a poskytujú tak maximálnu ochranu v každej situácii.

Vďaka jedinečnému zloženiu zaistia antiperspirantyMaximum Protection tú najúčinnejšiu možnú ochranu proti poteniu a nepríjemnému zápachu. Aktívne látky vytvoria na koži ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje poteniu a zároveň umožňuje pokožke dýchať. Rovnako ako klasické antiperspiranty Dove, obsahujú aj nové antiperspiranty Dove Maximum Protection ¼ hydratačného krému, a tím upokojujú podráždenú pokožku a zanechávajú ju tak vláčnu, hebkú a zdravú.

Zvláčňujúce zložky krému naviac dodávajú ženám pocit sviežosti a vedomia, že sa na nový Dove Maximum Protection môžu vždy stopercentne spoľahnúť, a to aj v stresových situáciách, kedy sa potíme najviac. S Dove Maximum Protection budete mať teda istotu, že sa budete cítiť chránená po celý dlhý deň. Nové antiperspiranty Dove Maximum Protection tak ponúkajú ideálnu kombináciu maximálnej ochrany a starostlivosti o pokožku.

Vybrať si môžete variantu Dove Go Fresh s osviežujúcou vôňou uhorky a zeleného čaju alebo vsadiť na prirodzenú vôňu a zvoliť variantu Dove Original Clean.