Hellmann’s podporuje návrat k tradičnej kuchyni

Majolenka Hellmann’s je dlhodobo najobľúbenejšou majolenkou slovenských spotrebiteľov. Majolenku Originál dopĺňajú Majolenka Light a Majolenka Starej mamy. Po zaznamenaní dopytu po väčšom balení produktu Majolenka Starej mamy značka prichádza s výrobkom tradičnej chute v 420 ml pohári.

Hellmann's product

I keď sa posledné roky niesli najmä v znamení zahraničných kuchýň a množstvo spotrebiteľov preferovalo skôr cudzie jedlá, dnes sa stávame svedkami návratu k tradičnej, domácej kuchyni. Zahraničné jedlá sme už okúsili, vybrali sme si z nich, čo nám najviac chutí a aktuálne sa vraciame k našim starým známym receptom, možno s miernymi obmenami.

Práve na túto zmenu na trhu reaguje aj značka Hellmann’s, ktorá prichádza s Majolenkou Starej mamy vo väčšom balení. Je to odozva na dopyt spotrebiteľov, ktorí prejavili záujem o väčšie balenie. Majolenku Starej mamy tak postupne od septembra môžu nájsť okrem 225 ml aj v 420 ml variante.

Majolenka Starej mamy si na slovenskom trhu získala stabilné postavenie, a to hneď z viacerých dôvodov. Prvým je skvelá sladšia chuť a príjemná krémová konzistencia. Majolenka Starej mamy je však navyše naozaj tradičná a pripravovaná podľa originálnej receptúry našich starých mám, čím predstavuje chuť a kvalitu tradičných domácich kuchýň.

Ako Majolenka Original, tak aj Majolenka Starej mamy je vyrábaná z kvalitných poctivých surovín. Patrí medzi ne napríklad rastlinný olej, ktorý je dôležitým zdrojom polynenasýtených mastných kyselín z radu omega 3. Tieto prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Poctivou surovinou sú aj vajíčka, z ktorých všetky používané na výrobu majoleniek Hellmann’s pochádzajú od sliepok chovaných v halách alebo voľnom výbehu. Oba tieto spôsoby sliepkam umožňujú voľný pohyb.

Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena Majolenky Starej mamy:

225 ml = 1,19 eur

420 ml = 1,89 eur