Na dobrom jedle záleží

Radi varíte, no kvôli rôznym povinnostiam vám na toto hobby nezostáva dostatok času? Alebo chcete prekvapiť svoju rodinu skvelým jedlom pripraveným za pár minút?

Knorr bujon

Na prípravu kvalitných jedál je zväčša potrebný aj kvalitný domáci vývar z prvotriednych surovín. Nie vždy je však čas na jeho zdĺhavú prípravu alebo ho jednoducho práve nemáme poruke ani v mrazenej podobe. Skvelým pomocníkom v kuchyni sa odteraz môže stať tekutý bujón, ktorý je vyrobený z kvalitných a starostlivo vyberaných surovín rovnakým spôsobom ako domáci vývar.

To znamená, že sa tento bujón, na rozdiel od klasického bujónu v kocke, pripravoval pomalým varením a bol vyvinutý profesionálnymi kuchármi na základe dlhoročných skúseností. Pridať ho môžete do jedla kedykoľvek počas varenia, kedže sa rozpúšťa takmer ihneď a hodí sa do všetkých pokrmov, ktorým dodá bohatú a plnú chuť. Tekutý bujón ušetrí váš čas, ktorý naopak môžete venovať vašej rodine a priateľom pri chutne, kvalitne a rýchlo pripravenom jedle, v ktorom sa vďaka novej technológii prípravy bujónov nenachádzajú žiadne konzervačné látky, ani pridaný glutaman sodný.