Prejsť na Obsah

Unilever Slovak Republic Zmeniť lokáciu


Tlač a médiá

Zobraziť 27 výsledky

...
 • Značka Dove pomáha v boji proti poruchám prijímania potravy

  Značka Dove je známa tým, že dlhodobo podporuje ženské sebavedomie. To bol tiež dôvod, prečo uviedla v októbri do predaja limitovanú edíciu produktov, vyzývajúcich spotrebiteľky, aby pomohli budovať sebadôveru dospievajúcich dievčat. Z každého limitovaného produktu, predaného v sieti Tesco v priebehu mesiaca október, Dove venoval 5 centov projektu Chuť žiť. Značka tak projektu, ktorý šíri pomoc v problematike porúch príjmu potravy, odovzdala šek na 4 812 euro.

  Dátum zverejnenia:

 • Unilever v Českej republike a na Slovensku má novú riaditeľku

  Michaela Franeková je novou generálnou riaditeľkou spoločnosti Unilever Česká republika a Slovensko. Od 1. júla vystrieda na tejto pozícii súčasného generálneho riaditeľa Herrishe Patela, ktorý sa presúva do role výkonného viceprezidenta spoločnosti Unilever pre región východnej Európy.

  Dátum zverejnenia:

 • Jedlo je príliš dobré na to, aby sa ním plytvalo

  Pretože my v Hellmann‘s veríme, že jedlo je príliš dobré na to, aby sa ním plytvalo, pripravili sme si pre vás jednoduché recepty, ku ktorým vám stačí iba pár ingrediencií, ktoré možno práve teraz máte vo vašej chladničke. Dobré jedlo nemusí pozostávať z veľkého množstva surovín a veľa času stráveného v kuchyni! Kreativita je vítaná!

  Dátum zverejnenia:

 • Naše značky

  Dátum zverejnenia:

 • Jedlo je príliš dobré na to, aby sa ním plytvalo

  Pretože my v Hellmann‘s veríme, že jedlo je príliš dobré na to, aby sa ním plytvalo, pripravili sme si pre vás jednoduché recepty, ku ktorým vám stačí iba pár ingrediencií, ktoré možno práve teraz máte vo vašej chladničke. Dobré jedlo nemusí pozostávať z veľkého množstva surovín a veľa času stráveného v kuchyni! Kreativita je vítaná! Máte po Veľkej noci plnú chladničku vajíčok natvrdo? Urobte si napríklad nátierku! Zostala vám po nedeľnom varení polovica brokolice? Prihoďte k nej pár cherry paradajok a pripravte si krémové cestoviny.

  Dátum zverejnenia:

 • Unilever sťahuje darčekové sady AXE Dark Temptation s plávajúcim reproduktorom

  Bratislava, 11. februára 2019

  Dátum zverejnenia:

 • Oznámenie generálneho riaditeľa spoločnosti Unilever

  Paul Polman odchádza; jeho nástupcom bol menovaný Alan Jope

  Dátum zverejnenia:

 • Udržateľné značky spoločnosti Unilever aj naďalej poháňajú rast

  Ambiciózny Unilever plán udržateľného rozvoja (USLP) nasleduje spoločnosť už šesť rokov. V nedávnej dobe Unilever oznámil ďalší pokrok v rozvíjaní svojich udržateľných značiek, ktoré podnikaniu prinášajú hodnotu a stimulujú rast.

  Dátum zverejnenia:

 • Fantastický plast – úspešný príbeh Young Entrepreneurs Awards

  Tohtoročný ročník ocenení Unilever Young Entrepreneurs Awards odštartoval a prihlásiť sa do neho môžete do 30. júna 2017. V tomto článku vám predstavíme výnimočný príbeh víťaza minulého ročníku Oscara Andresa Mendez Gerardina, ktorý nám prezradil, ako výhra v našej súťaži zmenila jeho spoločnosť Conceptos Plasticos, ktorá pôsobí v oblasti recyklácie plastu.

  Dátum zverejnenia:

 • Unilever zavedie stopercentne recyklovateľné plasty do svojich obalových materiálov

  Spoločnosť Unilever sa zaviazala, že do roku 2025 bude možné opätovne využívať, recyklovať alebo kompostovať všetky jej plastové obaly. Ďalej vyzvala ostatných zástupcov spotrebného priemyslu k rýchlejšiemu postupu v zavádzaní cirkulárnej ekonomiky.

  Dátum zverejnenia:

 • Vyčarujte vášmu kuchynskému riadu žiarivý úsmev

  Umývačka riadu už začína pomaly patriť k základnému vybaveniu kuchyne, rovnako ako taký drez. Na Slovensku ju v súčasnosti vlastní približne každá štvrtá domácnosť. Nie je sa čomu čudovať, keďže ide o veľmi užitočného pomocníka, ktorý dokáže ušetriť mnoho času, vody i energie. Umývanie riadu v umývačke je navyše ekologickejšie než klasické ručné čistenie. A ak sa chcete aj vy pýšiť krištáľovo lesklým riadom a čistou umývačkou, vsaďte na značku Sunlight.

  Dátum zverejnenia:

 • Hellmann‘s mení kvôli chuti niektoré tatárske omáčky za nové

  Bratislava, 28. novembra 2016 - Spoločnosť Unilever SR zaznamenala v predajnej sieti niekoľko šarží tatárskej omáčky Hellmann’s, ktorých chuť a štruktúra sa bohužiaľ líši od štandardného výrobku. Teraz tieto balenia nahrádza novými produktmi, ktoré zodpovedajú kvalitatívnym požiadavkám firmy. Hoci je konzumácia týchto tatárskych omáčok bezproblémová, niektorí zákazníci môžu zaznamenať odlišnú chuť alebo vzhľad.

  Dátum zverejnenia:

Stránka

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Kontakty pre médiá

Ak máte otázku týkajúcu sa spoločnosti Unilever Česká republika a Slovensko a ste z médií, neváhajte kontaktovať naše oddelenie komunikácie pre Českú republiku a Slovensko na Lucie.Kotalova@unilever.com .

Uveďte, prosím všetky relevantné kontaktné údaje a termíny. Vzhľadom na objem otázok môže tím reagovať len na otázky z médií.