Prejsť na Obsah

Hellmann‘s mení kvôli chuti niektoré tatárske omáčky za nové

Publikované:

Priemerná doba čítanie: 1 minúta

Bratislava, 28. novembra 2016 - Spoločnosť Unilever SR zaznamenala v predajnej sieti niekoľko šarží tatárskej omáčky Hellmann’s, ktorých chuť a štruktúra sa bohužiaľ líši od štandardného výrobku. Teraz tieto balenia nahrádza novými produktmi, ktoré zodpovedajú kvalitatívnym požiadavkám firmy. Hoci je konzumácia týchto tatárskych omáčok bezproblémová, niektorí zákazníci môžu zaznamenať odlišnú chuť alebo vzhľad.

Kvalita výrobkov je pre spoločnosť prioritou. Preto sa firma rozhodla šarže, ktoré nezodpovedajú vysokým nárokom na produktový rad tatárskych omáčok Hellmann’s, vymeniť za nové produkty, ktoré kvalitatívne štandardy spĺňajú.

Spoločnosť ubezpečuje zákazníkov, že konzumácia týchto výrobkov nepredstavuje zdravotné riziko, hoci môžu chutiť alebo vyzerať odlišne ako zvyčajne. Podrobné informácie nájdu spotrebitelia na webových stránkach www.hellmanns.sk, kde sú uvedené aj čísla produktových šarží, ktorých sa toto oznámenie týka. Spotrebitelia môžu tiež kontaktovať zákaznícku linku na čísle 0850 123 850 alebo využiť e-mailovú adresu infolinka@unilever.com, aby sa dozvedeli, akým spôsobom si môžu už zakúpený výrobok vymeniť za nový.

Tatárskych omáčok z iných číselných šarží ako sú tie, uvedené na webovej stránke, alebo akýchkoľvek ďalších produktov značky Hellmann’s sa toto opatrenie netýka a ich kvalita nie je nijako ovplyvnená.


Tatarská omáčka Hellmann's_330x330


Kontakt pre ďalšie informácie:

AMI Communications Slovakia
Stanislav Pavlík
stanislav.pavlik@amic.sk
+421 948 496 086Späť hore