Prejsť na Obsah

Unilever vstupuje na slovenský trh pracích prípravkov so značkou Surf

Publikované:

Priemerná doba čítanie: 2 minúty

Bratislava, 5. máj 2016 - Spoločnosť Unilever vstupuje v Slovenskej republike na trh pracích prípravkov so svojim svetoznámym expertom na pranie: značkou Surf. Ide o jednu zo značiek spoločnosti Unilever s obratom viac ako 1 miliarda eur, podobne ako napríklad Dove, Axe alebo Magnum. Značka Surf bola uvedená na trh v roku 1959, pričom produkty tohto radu sú dnes dostupné v niektorých krajinách Európy, v Latinskej Amerike, Ázii, Austrálii aj Afrike. Okrem Slovenskej republiky vstupuje Unilever s produktami značky Surf zároveň aj na český trh.

"Značka Surf skvele doplní naše súčasné portfólio výrobkov starostlivosti o domácnosť a sme skutočne nadšení, že môžeme túto celosvetovo veľmi obľúbenú značku priniesť teraz aj do našich domácností. Surf pristupuje k praniu bielizne inak. Prostredníctvom veselého maskota Surfíka, ktorý vznikol z mydlovej peny, prináša do každodenného života viac radosti a potešenia. Vďaka jedinečnej vôni chce povýšiť pranie z nudnej činnosti na príjemný zážitok," vysvetľuje Lukáš Poór, marketingový riaditeľ spoločnosti Unilever pre Slovenskú a Českú republiku.

Značka Surf bude na slovenskom trhu k dispozícii vo všetkých obľúbených formátoch - v podobe klasického prášku na pranie, tekutého gélu alebo v moderných kapsliach. Zákazníci nájdu nový rad pracích prípravkov vo väčšine obchodných reťazcov a v drogistických obchodoch po celej SR. Nezáväzná odporúčaná maloobchodná cena menšieho balenia radu Surf (20 pracích dávok prášku/gélu alebo 15 kapsúl na pranie) je stanovená na 4,69 € a väčšie balenie (60 pracích dávok prášku/gélu alebo 45 kapsúl) bude potom stáť 11,89 €.

Odporúčania, aký druh prášku použiť, komentuje ďalej Lukáš Poór: "Na veľmi znečistenú bielizeň odporúčame použiť prášok, pre maximálnu vôňu tekutý gél a ako možno najpohodlnejšie použitie gélové kapsule. Pracie prípravky Surf perfektne odstraňujú nielen nečistoty, ale bielizni tiež dodávajú nádhernú vôňu." Veríme, že spotrebiteľa po vyskúšaní značky Surf očarí žiarivá čistota a prekvapivo dlhotrvajúca a podmanivá vôňa," dodáva Lukáš Poór.

Spotrebitelia si budú môcť na domácom trhu vybrať hneď z troch druhov pracích prípravkov s intenzívnymi vôňami. Variant Tropical Lily & Ylang Ylang v ružovom balení je inšpirovaný kvetinovými tónmi, Iris & Spring Rose vo fialovom balení má očarujúcu korenistú arómu a tretia vôňa White Orchid & Jasmine v modro- bielom balení má podmanivé ovocné podtóny. Varianty COLOR (ružové a fialové balenie) sú určené pre farebnú bielizeň, variant WHITE (svetlo modré balenie) obsahuje zložky pre zvýraznenie žiarivosti bielej bielizne.


Surf_three range_800x179

Spoločnosť Unilever podporí od júna vstup značky Surf na slovenský trh prostredníctvom reklamnej kampane v televízii, digitálnymi kampaňami na Facebooku a Youtube a in-store aktiváciou.


Späť hore