Prejsť na Obsah

Vyčarujte vášmu kuchynskému riadu žiarivý úsmev

Publikované:

Priemerná doba čítanie: 3 minúty

Umývačka riadu už začína pomaly patriť k základnému vybaveniu kuchyne, rovnako ako taký drez. Na Slovensku ju v súčasnosti vlastní približne každá štvrtá domácnosť. Nie je sa čomu čudovať, keďže ide o veľmi užitočného pomocníka, ktorý dokáže ušetriť mnoho času, vody i energie. Umývanie riadu v umývačke je navyše ekologickejšie než klasické ručné čistenie. A ak sa chcete aj vy pýšiť krištáľovo lesklým riadom a čistou umývačkou, vsaďte na značku Sunlight.

Značka Sunlight, ktorá je už v niektorých krajinách dobre zavedenou a rokmi preverenou značkou pod značkou Sun či Svelto, vstupuje teraz i na slovenský trh. Značka Sunlight ponúka kompletný rad prípravkov s dvojitou čistiacou silou nielen pre žiarivo čisté riady, ale aj umývačku.

Pretože umývačka riadu patrí k domácim spotrebičom, ktoré stoja nemalú sumu, chceme jej dopriať čo najdlhšiu životnosť. Práve preto si zaslúži to najlepšie - vysoko účinný prípravok, s unikátnym zložením obohateným o extrakt z citróna a účinné čistiace zložky. Odborné znalosti značky Cif, ktorá je odborníkom na čistotu, sú tiež zárukou čistiacej schopnosti prípravkov Sunlight. Vďaka prípravkom značky Sunlight zažijete doslova revolúciu vo svete „spokojného“ kuchynského riadu.

Portfólio značky Sunlight

Tablety Sunlight Classic sú určené pre spotrebiteľov, ktorí vyhľadávajú ekonomické riešenie a chcú veľké balenie za výhodnú cenu. Pre posilnenie účinkov tohoto radu je odporúčané spotrebiteľom použiť navyše doplnky ako sú leštidlo a soľ. Sunlight Classic je určený na každodenné čistenie kuchynského riadu. Už sa nemusíte báť toho, že svoj voľný čas po práci budete musieť tráviť prácnym drhnutím pripálených hrncov a čistením tanierov po celej vašej rodine. Sunlight Classic to všetko hravo zvládne za Vás. Tablety Sunlight All in 1 sú ideálnym pomocníkom pre tých, ktorí hľadajú cestu efektívneho zužitkovania svojho času.

Tablety Sunlight All in 1 obsahujú všetko, čo vaša umývačka a riad potrebujú. Chcete hĺbkové čistenie zaschnutej špiny či odolnej mastnoty? Alebo potrebujete dodať skleným pohárom, tanierom a ďalšiemu príslušenstvu do kuchyne maximálny lesk, no zároveň ich citlivé povrchy nepoškodiť? V tom prípade je odpoveďou na všetky vaše otázky Sunlight All in 1. Navyše, nevyžaduje si ďalšie výdavky na leštidlo či soľ, pretože všetky tieto zložky, ktoré mu napomáhajú k zabezpečeniu dokonalého výsledku, v sebe obsahuje. A aby toho nebolo málo, okrem bezchybnej čistoty a lesku, bude váš riad po umytí dýchať sviežou arómou.

Tablety Sunlight Expert Extra Power sú vyvinuté tak, aby zbavil kuchynský riad aj Vašu umývačku aj tých najodolnejších škvŕn a pripálenín a váš kuchynský riad zanechal perfektne čistý a žiarivý. Svieža vôňa, silný čistiaci účinok, ochrana skla – to sú vlastnosti, ktoré v sebe skĺbi Sunlight Expert, váš kuchynský odborník s neporaziteľnou čistiacou silou.

Sunlight Čistič umývačky riadu pôsobí na bežne neviditeľných miestach. Mastnota a vodný kameň sa usádzajú v zákutiach umývačky a ak sa ich nezbavíte, váš riad nebude dokonalý, pretože žiarivo čistá umývačka znamená žiarivo čistý riad. Aby ste dosiahli optimálne výsledky, doprajte Vašej umývačke raz mesačne prevenciu v podobe Sunlight Čističa umývačky riadu.

Sunlight Osviežovač umývačky riadu vďaka príjemnej citrusovej vôni zabezpečuje, že vaša umývačku riadu bude krásne voňať i v čase jej nečinnosti. V rámci šetrenia s vodou a energiou by sa mala umývačka spúšťať až keď je naplnená na maximálnu kapacitu. Nie každý je ale schopný dosiahnuť toto maximum každý deň a preto niekedy trvá deň alebo viac než sa naplní. Bohužiaľ sa niekedy stáva, že postupne pridávaný riad začne časom nepríjemne zapáchať. So Sunlight Osviežovačom umývačky toto razenie zastavíte a nestojí vás to ani minútku vášho času. Osviežovač stačí zavesiť do umývačky a je to!

Sunlight Leštidlo do umývačky riadu zabraňuje vzniku škvŕn a šmúh, ktoré by mohli byť chybičkou krásy na vašom sklenenom kuchynskom riade a zároveň mu dodáva diamantový lesk. Sunlight Leštidlo predstavuje pre váš riad pomyselnú „čerešničku na torte“.

Späť hore