Prejsť na Obsah

Dove predstavuje nový vegánsky prírodný kozmetický rad Powered By Plants

Publikované:

Priemerná doba čítanie: 2 minúty

Účinné prírodné produkty, v ktorých sa snúbi sila rastlín a znalosti expertov Dove

dove info banner in cz

Takmer 76 % žien sa domnieva, že prírodná kozmetika nie je účinná. Tento výsledok preniesol výskum britskej spoločnosti Mintel* z roku 2017. Pokiaľ výrobok pôsobí ako sľubuje, začnú ženy pochybovať o jeho ekologickej výrobe a zložení. Značka Dove však pevne verí v silu prírodných zdrojov, a preto prichádza so svojím prvým radom prírodných produktov Dove Powered By Plants.

Nový rad Dove Powered By Plants zahŕňa sprchovacie gély na báze esenciálnych olejov, prírodné dezodoranty a telové mlieka**. Produkty obsahujú 98 % zložiek prírodného pôvodu, zachovávajú si 100 % prírodnú vôňu a účinky 35 rastlinných ingrediencií ako sú napríklad morská riasa, kukurica, orechy, cukrová trstina, hroznové semienka, ale taktiež eukalyptus, pelargónia, či bambus.

Dove Powered by Plants sprchovací gél
Sprchovací gél obsahujúci esenciálne oleje je kombináciou sily rastlín a znalostí expertov v starostlivosti o pleť. Ľahký sprchovací gél spájajúci vedu a prírodu vytvorí luxusnú krémovú penu, ktorá čistí a vyživuje pokožku, zároveň ju zanecháva dlhodobo jemnú a žiarivú.

Dove Powered By Plants roll-on guľôčkový dezodorant
Guľôčkové dezodoranty Powered By Plants obsahujú neuveriteľných 99 % prírodných surovín, ktoré sa starajú o jemnú pokožku podpazušia a zanechávajú ju rovnako hodvábnu ako ostatné dezodoranty. Nový guľôčkový dezodorant bez obsahu hliníka prináša omamnú vôňu pelargónie a je vôbec prvým ekologickým dezodorantom Dove.

Dove Powered By Plants eko-sprej
Úplnou novinkou je ekologický sprej, ktorý je prvým dezodorantom vo forme aerosólu. Značka Dove tak stanovila nový štandard v oblasti prírodných dezodorantov. Vďaka ľahkému zloženiu je dezodorant jemný a vďaka prírodným zložkám vysoko účinný.

Dove Powered By Plants telové mlieko**
Ďalšou novinkou je prvé rastlinné telové mlieko z 99 % prírodných ingrediencií, ktoré pokožke dodávajú 48hodinovú hydratáciu. Hodvábne ľahké mlieko obsahuje zložky bambusu alebo výťažky pelargónie, ktoré dodajú vašej pokožke jas.

Osvedčená kvalita
Produkty z radu Powered By Plants získali certifikát Cruelty-Free a Vegan od spoločnosti PETA. To znamená, že produkty nie sú testované na zvieratách a sú vhodné pre vegánov. Rad bol ďalej certifikovaný značkou COSMOS NATURAL spoločnosti ECOCERT Greenlife acreditation od najvyššej certifikačnej spoločnosti pre výrobky z oblasti bio kozmetiky. Môžete si byť teda istí, že každý produkt Dove Powered By Plants je tou najlepšou voľbou.
Nové produkty prichádzajú v štyroch rôznych vôňach, z nich každá má v srdci iný extrakt rastlín: pelargónia pre obnovu pokožky, bambus pre hĺbkovú výživu, zázvor pre odstránenie nečistôt a eukalyptus pre svoje rozjasňujúce účinky.

d

* Source: Mintel Natural, Organic and Ethical Toiletries - UK – Dec 2017

** V predaji bude od jesene 2020.

Späť hore