Prejsť na Obsah

Grilovacia sezóna začína! Objavte chutné grilovacie omáčky pre mäsožravcov aj vegetariánov.

Publikované:

Priemerná doba čítanie: 1 minúta

Či už budete grilovať poriadny kus mäsa alebo pripravujete vegetariánsky chuťový zážitok so syrom a grilovanou zeleninou, nezabudnite na grilovacie omáčky. Tie podčiarknu chuť akéhokoľvek pokrmu a ľahko s nimi vytvoríte mnoho rôznych variantov. Prinášame 4 tipy na lahodné omáčky vyrobené z kvalitných surovín, ktoré jedlu dodajú ďalší rozmer a vám ušetria veľa času s prípravou.

Grilovanie v rytme Samby

Skvelá grilovacia omáčka, ktorá v sebe skrýva jedinečnú kombináciu papriky a cesnaku, dodá vášmu grilovaniu šmrnc. Názov Samba, v preklade božská tanečnica, vystihuje pocit chutí, ktoré vás dostanú. Omáčka sa výborne hodí k čerstvým morským plodom a rybám, kuraciemu mäsu alebo zelenine. Doprajte si letné grilovanie s omáčkou SAMBA a roztancujte vaše chuťové poháriky!

Doporučená cena: 2.89 Eur

Unilever logo

Cesnaková omáčka pre každú grilovačku

Omáčka s príjemnou cesnakovou chuťou je univerzálnym spoločníkom každého grilovaného pokrmu. Výborne sa hodí k mäsu, najmä bravčovému, a skvele sa vyníma aj v kombinácii s grilovaným syrom alebo pečenými zemiakmi. Každé sústo s touto lahodnou omáčkou sa stane nezabudnuteľným vďaka bohatej a vyváženej cesnakovej kombinácii.

Doporučená cena: 2.89 Eur

Unilever logo

ORIGINAL BBQ SAUCE pre milovníkov grilovaných rebierok

Barbeque grilovacia omáčka je klasická omáčka k mäsu, ktorá pri grilovaní nesmie chýbať. Jej jemne zaúdená príchuť skvele doplní marinované rebierka, chutné hovädzie steaky alebo šťavnatú krkovičku. Vďaka praktickému a ľahkému obalu ju navyše môžete bez obáv pribaliť na každú akciu v prírode.

Doporučená cena: 2.89 Eur

Unilever logo

Novinka stvorená priamo pre hranolky

Nová omáčka Na hranolky je ideálna voľba pre tých, ktorí chcú obľúbenú prílohu urobiť ešte chutnejšou. Okrem toho, že perfektne doplnia hranolky, sa skvele hodí aj k pečeným zemiakom a grilovanému mäsu, s ktorým vytvorí jedinečnú kombináciu a gurmánsky zážitok. Je mierne pikantná a ponúka bohatú paradajkovú chuť, ktorá oživí váš obed alebo večeru. Doprajte si plnšiu a výraznejšiu chuť milovaných hranoliek.

Doporučená cena: 2.89 Eur

Unilever logo

Dostupné v bežnej maloobchodnej sieti.

Späť hore