Prejsť na Obsah

Unilever Slovak Republic Zmeniť lokáciu


Tlač a médiá

Zobraziť 27 výsledky

...
 • Unilever vstupuje na slovenský trh pracích prípravkov so značkou Surf

  Bratislava, 5. máj 2016 - Spoločnosť Unilever vstupuje v Slovenskej republike na trh pracích prípravkov so svojim svetoznámym expertom na pranie: značkou Surf. Ide o jednu zo značiek spoločnosti Unilever s obratom viac ako 1 miliarda eur, podobne ako napríklad Dove, Axe alebo Magnum. Značka Surf bola uvedená na trh v roku 1959, pričom produkty tohto radu sú dnes dostupné v niektorých krajinách Európy, v Latinskej Amerike, Ázii, Austrálii aj Afrike. Okrem Slovenskej republiky vstupuje Unilever s produktami značky Surf zároveň aj na český trh.

  Dátum zverejnenia:

 • Naša najnovšia globálna výročná správa ukazuje rast, inovácie a udržateľnosť

  23. 2. 2016 – Vo februrári sme zverejnili našu najnovšiu globálnu výročnú správu, ktorá odhaľuje naše úspechy v uplynulom roku prostredníctvom množstva prípadových štúdií týkajúcich sa rastu biznisu, prelomových inovácií a míľnikov v oblasti udržateľnosti.

  Dátum zverejnenia:

 • Nový globálny úspech v oblasti nulového skládkovania ne-nebezpečného odpadu *

  Už viac ako 600 prevádzok spoločnosti Unilever po celom svete eliminovalo likvidáciu ne-nebezpečného ** odpadu formou skládkovania. Dosiahli sme tak významný míľnik na našej ceste za dosiahnutím nulovej produkcie odpadu naprieč naším reťazcom.

  Dátum zverejnenia:

Stránka

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Kontakty pre médiá

Ak máte otázku týkajúcu sa spoločnosti Unilever Česká republika a Slovensko a ste z médií, neváhajte kontaktovať naše oddelenie komunikácie pre Českú republiku a Slovensko na Lucie.Kotalova@unilever.com .

Uveďte, prosím všetky relevantné kontaktné údaje a termíny. Vzhľadom na objem otázok môže tím reagovať len na otázky z médií.