1. Domov
  2. Tlačové správy
  3. Tlačové správy

Tlačové správy

Aktuálny prehľad tlačových správ spoločnosti Unilever Slovenko

No Results

Sorry, we couldn't find any brands for that search term.

The brand may have been sold to another company - please try again.

Fantastický plast – úspešný príbeh Young Entrepreneurs Awards

Tohtoročný ročník ocenení Unilever Young Entrepreneurs Awards odštartoval a prihlásiť sa do neho môžete do 30. júna 2017. V tomto článku vám predstavíme výnimočný príbeh víťaza minulého ročníku Oscara Andresa Mendez Gerardina, ktorý nám prezradil, ako výhra v našej súťaži zmenila jeho spoločnosť Conceptos Plasticos, ktorá pôsobí v oblasti recyklácie plastu.

Vyčarujte vášmu kuchynskému riadu žiarivý úsmev

Umývačka riadu už začína pomaly patriť k základnému vybaveniu kuchyne, rovnako ako taký drez. Na Slovensku ju v súčasnosti vlastní približne každá štvrtá domácnosť. Nie je sa čomu čudovať, keďže ide o veľmi užitočného pomocníka, ktorý dokáže ušetriť mnoho času, vody i energie. Umývanie riadu v umývačke je navyše ekologickejšie než klasické ručné čistenie. A ak sa chcete aj vy pýšiť krištáľovo lesklým riadom a čistou umývačkou, vsaďte na značku Sunlight.

Hellmann‘s mení kvôli chuti niektoré tatárske omáčky za nové

Bratislava, 28. novembra 2016 - Spoločnosť Unilever SR zaznamenala v predajnej sieti niekoľko šarží tatárskej omáčky Hellmann’s, ktorých chuť a štruktúra sa bohužiaľ líši od štandardného výrobku. Teraz tieto balenia nahrádza novými produktmi, ktoré zodpovedajú kvalitatívnym požiadavkám firmy. Hoci je konzumácia týchto tatárskych omáčok bezproblémová, niektorí zákazníci môžu zaznamenať odlišnú chuť alebo vzhľad.

Unilever vstupuje na slovenský trh pracích prípravkov so značkou Surf

Bratislava, 5. máj 2016 - Spoločnosť Unilever vstupuje v Slovenskej republike na trh pracích prípravkov so svojim svetoznámym expertom na pranie: značkou Surf. Ide o jednu zo značiek spoločnosti Unilever s obratom viac ako 1 miliarda eur, podobne ako napríklad Dove, Axe alebo Magnum. Značka Surf bola uvedená na trh v roku 1959, pričom produkty tohto radu sú dnes dostupné v niektorých krajinách Európy, v Latinskej Amerike, Ázii, Austrálii aj Afrike. Okrem Slovenskej republiky vstupuje Unilever s produktami značky Surf zároveň aj na český trh.

Slávnostné vyhlásenie víťazov súťaže Unilever výzva

Spoločnosť Unilever v piatok rozhodla o najlepších študentských projektoch z oblasti udržateľného rozvoja, s ktorými študenti vysokých škôl z Českej a Slovenskej republiky bojovali o prvé miesta v súťaži Unilever výzva. Víťazom sa stal Martin Miško z Prešova s projektom „Kde sú včely, tam je život“, ktorý sa zameral na vzdelávanie mladých ľudí v chove včiel a posilnenie tradície včelárstva na Slovensku. Výhru v podobe 2 500 EUR na realizáciu projektu, osobnú odmenu 1 000 EUR a poznávací zájazd na Srí Lanku odovzdal slovenskému víťazovi generálny riaditeľ Florin Trandafirescu v pražskej centrále spoločnosti.

Na začiatok