Dove predstavuje prevratný sprchovací gél!

Nechajte sa rozmaznávať klinicky overenou technológiou! Pre viditeľne krajšiu pokožku. Od roku 1957, keď Dove predstavil svoje unikátne „mydlo“ – krémovú tabletu s ¼ hydratačného krému, nezažil trh sprchovacích gélov taký pokrok

Replace this image

Predstavujeme Vám Dove VisibleCare s technológiou NutriumMoisture™, novinku v oblasti sprchovacích gélov, ktorá zmení nároky spotrebiteľov na starostlivosť o krásu Vašej pokožky. Dove VisibleCare je vedecky navrhnutý tak, aby zabránil jej vysúšaniu spôsobovanému každodenným umývaním, ktoré jej uberá na prirodzenej kráse a doplnil ju potrebnými látkami.

Účinnosť novej technológie okrem iného potvrdili aj výsledky klinických štúdií International Academy of Cosmetic Dermatology (IACD) a porota zložená z popredných európskych dermatológov. Zhodli sa na tom, že Dove VisibleCare s technológiou NutriumMoisture™ je významným krokom vpred v starostlivosti o pokožku a v jej čistení.

Sprchovací gél obohatený touto prevratnou technológiou, pokožku v priebehu sprchovania nielenže jemne čistí, ale zároveň jej dodáva hydratačné látky identické s tými, ktoré sa v nej prirodzene vyskytujú. Pokožka je tak pri sprchovaní chránená pred poškodením a zároveň jej je dodaná stratená vlhkosť. Krajšia a zdravšia je na prvý pohľad už za 7 dní!

To, čo nové gély Dove robí tak unikátnymi, je ich zloženie - zmes lipidov a glycerínu. Tieto zložky sú prirodzenou súčasťou našej kože, pri používaní bežných sprchovacích gélov však pokožka o ne prichádza. Nové sprchovacie gély s technológiou NutriumMoisture™ však pokožke prirodzeným spôsobom stratené lipidy dodávajú a zároveň zabraňujú ich ďalšej strate.

„Tak, ako Dove krémová tableta nie je obyčajné mydlo, ani Dove VisibleCare s technológiou NutriumMoisture™ nie je obyčajný sprchovací gél. Prináša niečo navyše – boj proti suchej pokožke“, hovorí Tereza Adámková, junior brand manažerka značky Dove a zároveň dodáva: „Sprchovací gél obsahuje hydratačné zložky totožné s tými, ktoré sa nachádzajú vo vrchnej vrstve našej pokožky.

Dove NutriumMoisture™ je prvý svojho druhu, pri ktorom klinické testy potvrdili účinnosť v navrátení stratených lipidov. Rozdiel poznáte už na pohľad.“

Dove VisibleCare s technológiou NutriumMoisture™ je špeciálne vytvorený tak, aby zodpovedal potrebám každej pokožky. Tri navrhnuté varianty splnia očakávanie všetkých žien, v závislosti na ich type pleti:

  • „Renewing“: pre normálnu pokožku - vyživuje a doplňuje stratenú vlhkosť
  • „Brightening“: omladí a rozžiari unavenú a mdlú pokožku
  • „Softening“: pre suchú pokožku - zjemňuje a redukuje suché miesta

Počas celého výskumu boli sprchovacie gély Dove VisibleCare s NutriumMoisture™ podrobované klinickým i spotrebiteľským testom, ktoré potvrdili viditeľné zlepšenie pokožky už po siedmich dňoch.

Spôsob, akým sa o pokožku starať pri sprchovaní, bol témou konferencie „Pravda o sprchovaní“ usporiadanej pod záštitou International Academy of Cosmetic Dermatology. Poprední európski dermatológovia tu potvrdili výsledky klinických štúdií sprchovacích gélov Dove VisibleCare s NutriumMoisture™. Zhodli sa na tom, že technológia NutriumMoisture™ je významným krokom vpred v starostlivosti o pokožku a v jej čistení.

„Koža, ktorá je dehydratovaná, nemôže plniť svoju ochrannú funkciu, je suchá, popraskaná a môže spôsobovať aj subjektívne problémy ako sú napätie, pálenie a zvýšená precitlivenosť voči vonkajším vplyvom. V NutriumMoisture™ objavili vedci unikátny spôsob, ako znížiť poškodenie hydratačnej bariéry. Nové sprchovacie gély prirodzeným spôsobom doplňujú stratené lipidy a vytvárajú tak silnú bariéru na udržanie vlhkosti” potvrdzuje výsledky výskumu dermatologička MUDr. Edita Kaiserová.

Slovakia

Unilever Slovensko, spol. s r.o.
Karadžičova 10
821 08 Bratislava
Slovenská republika

T: +421 259 326 500
F: +421 259 326 400

veronika.kusikova@unilever.com

Zistite viac o týchto témach