Signal Style Tech Sensitive

Mäkká zubná kefka Signal Style Tech Sensitive dopĺňa od apríla 2010 svojho veľmi úspešného predchodcu, stredne tvrdú zubnú kefku Signal Style Tech, ktorú spoločnosť Unilever uviedla na slovenský trh začiatkom roka 2009.

Replace this image

Dizajn týchto zubných kefiek bol navrhnutý celosvetovo uznávaným dizajnérskym štúdiom Pininfarina, ktoré stojí aj za slávnym automobilom Ferrari. Vďaka tomu sa táto dizajnová kefka bude skvele vynímať v každej kúpeľni.

Zubná kefka však nie je len o perfektnom vzhľade, ešte dôležitejšia je samozrejme jej funkčnosť. Signal Style Tech Sensitive vďaka svojmu tvaru, inšpirovanému zubárskymi nástrojmi lepšie dosiahne na zadné zuby. Práve zadné zuby podliehajú veľmi často zubným kazom, pretože nie je ľahké ich dokonale vyčistiť. A preto je telo kefky spevnené kovovým jadrom, ktoré umožnilo vytvoriť jeho krk čo najtenší a spolu s malou hlavičkou tak nespôsobí nepríjemné pocity pri čistení zadných zubov. Mäkké štetinky, ktoré sú na koncoch zaoblené potom zaistia jemné čistenie, šetrné aj k citlivým zubom.

Obľúbenosť zubných kefiek s mäkkými štetinkami výrazne stúpa. Údaje od spoločnosti AC Nielsen nám potvrdili, že spotrebitelia začínajú čoraz viac používať mäkké alebo ultra mäkké zubné kefky, ktorých predaje medziročne rástli o 19% a tvoria vyše 29% z predajov kategórie. Tieto zubné kefky rástli najmä na úkor stredne tvrdých (60% podiel v objeme) zubných kefiek, ktorých predaje v objeme klesali až o 8,8%

Mäkká zubná kefka Signal Style Tech Sensitive v sebe spája dizajn a výnimočnú kvalitu, ktorá je vhodná aj na vaše citlivé zuby.

Viac informácií o novinke a ostatných produktoch značky Signal sa dozviete na www.signalweb.sk

Slovakia

Unilever Slovensko, spol. s r.o.
Karadžičova 10
821 08 Bratislava
Slovenská republika

T: +421 259 326 500
F: +421 259 326 400

veronika.kusikova@unilever.com

Zistite viac o týchto témach