Unilever Stredná Európa s novým vedením

Novým generálnym riaditeľom Unileveru pre región strednej Európy je od januára Moti Keren. Profesionálne skúsenosti v oblasti predaja rýchloobrátkového tovaru zbieral v uplynulých 20-tich rokoch na manažérskych pozíciach v Unileveri vo Veľkej Británii, Izraeli a ďalších krajinách.

Replace this image

Vo svojej funkcii v Strednej Európe nahradil Hermana Verstraetena.

 

Moti Keren študoval na univerzite v Tel Avive, kde získal tituly BA v ekonómii a MBA v oblasti marketingu a financií a pokračoval v štúdiu v zahraničí. Kariéru v Unileveri začal v roku 1990. Od roku 1994 pracoval v oddelení obchodného plánovania Bestfoods v Izraeli, neskôr bol menovaný obchodným a marketingovým manažérom. V období 1998-2001 pracoval v tíme Bestfoods vo Veľkej Británii na pozícii manažéra pre logistiku a plánovanie. V roku 2001 sa vrátil do Unileveru Izrael ako viceprezident pre logistiku a člen predstavenstva a 2005 sa stal výkonným riaditeľom spoločnosti.

Za posledných šesť rokov Keren a jeho tím prispeli k rastu spoločnosti a výrazne zlepšili profitabilitu. Ako člen združenia potravinárov v Izraeli viedol Keren agendu sociálnej zodpovednosti, najmä v oblasti výživy a zdravého životného štýlu. Na čele Unileveru Maďarsko a Stredná Európa budú jeho najdôležitejšími úlohami posilňovanie značiek Unileveru, dosiahnutie globálnych cieľov spoločnosti a podpora udržateľného ekonomického rastu.

Slovakia

Unilever Slovensko, spol. s r.o.
Karadžičova 10
821 08 Bratislava
Slovenská republika

T: +421 259 326 500
F: +421 259 326 400

veronika.kusikova@unilever.com

Zistite viac o týchto témach