Nový marketingový riaditeľ spoločnosti Unilever Slovensko

Novým marketingovým riaditeľom spoločnosti Unilever pre Slovenskú republiku sa od 1. augusta stal Jiří Nečásek. Má bohaté skúsenosti s marketingom a vedením tímu. V rámci svojej novej pozície bude zodpovedný za marketingový tím, marketingové a customer marketingové aktivity celého portfólia spoločnosti Unilever na Slovensku.

Replace this image

Jiří Nečásek pracoval v spoločnosti Unilever už od roku 1996 s vyše dvojročnou prestávkou, kedy pracoval na organizácii bežeckých závodov v Prahe (International Marathon). Počas svojho pôsobenia v Unileveri vystriedal niekoľko pozícií, naposledy vykonával funkciu marketingového riaditeľa v Unileveri Rusko pre značky Calvé (kečupy, dressingy, majonézy) a Rama, predtým pracoval na oddelení trade marketingu na značkách Algida, Kapitán Iglo, Knorr, Hellmann´s a Lipton v Českej republike.

Jiří vyštudoval Vysokú školu ekonomickú v Prahe. Ovláda anglický, nemecký, ruský a španielsky jazyk. Medzi jeho záľuby patrí šport (najmä cyklistika, beh, beh na lyžiach), cestovanie a cudzie jazyky.

Slovakia

Unilever Slovensko, spol. s r.o.
Karadžičova 10
821 08 Bratislava
Slovenská republika

T: +421 259 326 500
F: +421 259 326 400

veronika.kusikova@unilever.com

Zistite viac o týchto témach