1. Domov
  2. ...
  3. Tlačové správy
  4. Nový marketingový riaditeľ spoločnosti Unilever Slovensko

Nový marketingový riaditeľ spoločnosti Unilever Slovensko

Novým marketingovým riaditeľom spoločnosti Unilever pre Slovenskú republiku sa od 1. augusta stal Jiří Nečásek. Má bohaté skúsenosti s marketingom a vedením tímu. V rámci svojej novej pozície bude zodpovedný za marketingový tím, marketingové a customer marketingové aktivity celého portfólia spoločnosti Unilever na Slovensku.

Replace this image

Jiří Nečásek pracoval v spoločnosti Unilever už od roku 1996 s vyše dvojročnou prestávkou, kedy pracoval na organizácii bežeckých závodov v Prahe (International Marathon). Počas svojho pôsobenia v Unileveri vystriedal niekoľko pozícií, naposledy vykonával funkciu marketingového riaditeľa v Unileveri Rusko pre značky Calvé (kečupy, dressingy, majonézy) a Rama, predtým pracoval na oddelení trade marketingu na značkách Algida, Kapitán Iglo, Knorr, Hellmann´s a Lipton v Českej republike.

Jiří vyštudoval Vysokú školu ekonomickú v Prahe. Ovláda anglický, nemecký, ruský a španielsky jazyk. Medzi jeho záľuby patrí šport (najmä cyklistika, beh, beh na lyžiach), cestovanie a cudzie jazyky.

Slovakia

Unilever Slovensko, spol. s r.o.
Karadžičova 10
821 08 Bratislava
Slovenská republika

T: +421 259 326 500
F: +421 259 326 400

veronika.kusikova@unilever.com

Zistite viac o týchto témach
Na začiatok

SOCIÁLNE SIETE

Vždy sa radi spojíme s tými, ktorí majú záujem o udržateľnú budúcnosť.

KONTAKTY

Spojte sa so spoločnosťou Unilever a tímom špecialistov alebo nájdite kontakty po celom svete.

Kontaktujte nás