Do slovenských kuchýň prichádza zlato

Tohtoročným hitom vybavenia slovenských kuchýň je jednoznačne zlato. Mieri do nich totiž nová Flora Gold. Ide o výnimočnú novinku na trhu rastlinných tukových nátierok. Vďaka svojmu zloženiu je totiž vhodná nielen na studenú kuchyňu, ale je využiteľná aj pri varení a pečení. Vďaka lahodnej maslovej príchuti je navyše chutnou náhradou masla.

Spoločnosť Unilever uvádza na trh novinku z portfólia rastlinných tukových nátierok Flora – Flora Gold. Tá patrí do skupiny kvalitných rastlinných tukov s celkovým obsahom tuku 70%. Okrem tradičného vysokého obsahu polynenasýtených mastných kyselín, omega 3 a omega 6 mastných kyselín, ktorými sa vyznačuje celé portfólio rastlinných tukových nátierok Flora je novinka výnimočná svojou širokou využiteľnosťou a lahodnou maslovou príchuťou. Flora Gold je vhodná nielen na studenú kuchyňu, ale skvele sa tiež hodí aj na varenie a pečenie. Môžete sa tak tešiť z prípravy studených aj teplých jedál s použitím lahodnej novinky.

“Dlhodobo sa tešíme veľkej obľube rastlinných tukových nátierok Flora na slovenskom trhu. Vďaka svojim preukázateľným benefitom si našli mnoho priaznivcov medzi spotrebiteľmi. Aby sme im dali možnosť vychutnať si svoju obľúbenú Floru aj v teplej kuchyni, prichádzame na trh s novinkou Flora Gold. Tá sa okrem benefitov rastlinnej tukovej nátierky Flora vyznačuje aj lahodnou maslovou príchuťou a najmä využiteľnosťou ako v studenej, tak v teplej kuchyni. 

S pomocou Flora Gold pripravíte vynikajúcu praženicu, výborne zjemní zemiakovú kašu a keď ňou potriete kura, po upečení ostane príjemne chrumkavé. Flora Gold je naozajstné zlato v kuchyni a preto pevne veríme, že ho ocenia všetci milovníci chutnej a pestrej vyváženej stravy ,“ hovorí Eva Kadlecová, zo spoločnosti Unilever.

Flora Gold je vďaka svojmu zloženiu a lahodnej maslovej príchuti ideálnou náhradou tradičného masla. Flora Gold má vysoký obsah polynenasýtených mastných kyselín, omega 3 (ALA) a omega 6 (LA) mastných kyselín, a obsahuje o 67% menej nasýtených mastných kyselín ako maslo. To, spolu s pestrou vyváženou stravou pri zdravom životnom štýle, prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi, a tým pomáha udržiavať Vaše srdce zdravé.

Flora Gold je na trhu dostupná vo všetkých potravinových reťazcoch v 200 g balení. Odporúčaná maloobchodná cena produktu je 1,39€.

Slovakia

Unilever Slovensko, spol. s r.o.
Karadžičova 10
821 08 Bratislava
Slovenská republika

T: +421 259 326 500
F: +421 259 326 400

veronika.kusikova@unilever.com

Zistite viac o týchto témach