Daniel Nikl sa stáva novým generálnym riaditeľom spoločnosti Unilever Slovensko

Spoločnosť Unilever, popredný predajca a výrobca potravín, kozmetiky a čistiacich prípravkov má od začiatku apríla nového generálneho riaditeľa pre Slovenskú republiku. Stal sa ním Daniel Nikl, ktorý tak nahradzuje doterajšieho generálneho riaditeľa Ľubomíra Bratka.

Daniel Nikl (42) prichádza z Unileveru v Českej republike, kde mal od roku 2012 na starosti vedenie obchodného tímu pre vybrané hypermarkety a drogistické reťazce. Za sebou má bohaté skúsenosti z obchodných oddelení nadnárodných firiem ako Nestlé, Pernod Ricard, Heinz či Reckit Benckiser, v ktorých pracoval na pozícii vedúceho manažéra pre kľúčových zákazníkov.

„Vedenie celého tímu Unileveru na Slovensku je pre mňa úžasnou výzvou a príležitosťou, kde budem mať možnosť využiť svoje dlhoročné skúsenosti a znalosti“ hovorí Daniel Nikl, generálny riaditeľ spoločnosti Unilever Slovensko. „Naším cieľom je aj naďalej poskytovať slovenským spotrebiteľom kvalitné produkty všetkých našich značiek, prichádzať s inováciami a posilňovať vzťahy s obchodnými reťazcami.,“ dodáva Daniel Nikl.

Daniel Nikl je ženatý a má jedného syna. Medzi jeho záľuby patrí akvaristika, záhradníčenie a relax.

Slovakia

Unilever Slovensko, spol. s r.o.
Karadžičova 10
821 08 Bratislava
Slovenská republika

T: +421 259 326 500
F: +421 259 326 400

veronika.kusikova@unilever.com

Zistite viac o týchto témach