magnum logo

Magnum patrí medzi najobľúbenejšie prémiové zmrzliny na svete a to predovšetkým vďaka svojej kvalite a chuti. Charakteristickým rysom zmrzlín Magnum je kvalitná čokoláda, z ktorej vyrábame neodolateľnú polevu praskajúcu pri každom zahryznutí. Väčšina výrobkov je bez lepku, iba pri limitovaných edíciách je nutné venovať pozornosť zloženiu. Značka Magnum je nositeľom označenie Rainforest Alliance ™.

Misa logo

Značka Míša začala písať svoju históriu v roku 1962, kedy sa vyrobil prvý nanuk Míša na drievku. Jeho základ tvoril tvaroh a bol poliaty kakaovou polevou. Míša tvarohový sa v nezmenenej podobe zachoval až do dnes a je najpredávanejším nanukom v Českej republike. Míša sa rozhodol reagovať na potreby spotrebiteľov, ktorí čoraz viac inklinujú ku kvalitným surovinám a k transparentnému zloženiu produktov. Preto jadro jeho ovocných variantov tvorí český míšovský tvaroh obalený v ovocnej dreni a je poliaty kakaovou polevou. Všetky produkty sa vyrábajú v Českej republike a sú bez lepku.

 Czech cornetto

Cornetto obsahuje starostlivo vybrané ingrediencie, ktoré Vám prinášajú skvelú originálnu chuť. Každé Cornetto Vás vezme na úžasnú cestu: od lahodnej polevy, cez jemnú zmrzlinu až ku chrumkavému kornútku. Cornetto, neopakovateľné potešenie v každom kornútiku.

Nogger logo

Nogger - Obľúbená klasická pochúťka, ktorá ponúka kombináciu zmrzliny, karamelového jadra a chrumkavej polevy.

Solero core logo

Solero - Lahodné zmrzliny s vysokým obsahom ovocnej zložky a so skutočnými kúskami ovocia. Vďaka nízkemu obsahu kalórií sú vhodné pre všetkých, ktorí chcú maškrtiť s rozumom.

Max logo

Max - Naše detské portfólio obsahuje osviežujúce zmrzliny, ktoré si vaše deti zamilujú. Twister, Calippo a Minions Bello!

Lokálne zmrzliny - Tradičné zmrzliny, ktoré sa stali v Čechách a na Slovensku klasikou. Toľko obľúbené, že nesmie nikde chýbať! Ledňáček, Eskymo a Ruská zmrzlina.

Carte-d´Or logo

Zmrzliny Carte d'Or pochádzajú pôvodne z Francúzska. Ich ponuka však zahŕňa širokú škálu príchutí, ktoré reagujú nielen na francúzske, ale aj svetové trendy v dezertoch. Mimo toho sú v portfóliu tiež najpredávanejšie klasické varianty, ako čokoládová, vanilková alebo obľúbená príchuť vlašského orecha. Vynikajúca chuť zmrzlín Carte d'Or je zaručená vďaka použitiu kvalitných ingrediencií, napríklad vanilky z Madagaskaru či belgickej čokolády. Rad Carte d'Or Les Desserts je navyše predávaná v elegantnom balení, ktoré dáva vyniknúť zdobeniu zmrzlín v podobe poliev, posýpok či ich kombinácií.

ben and jerrys logo

Značka Ben & Jerry's má svoj domov v Amerike. Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 2009. Patrí medzi superprémiove zmrzliny, vyrábané zo smotany a ďalších vysoko kvalitných surovín. Vďaka tomu majú všetky jej varianty skvelú chuť a nájdete v nich tiež veľké kúsky ingrediencií. Značka Ben & Jerry 's je známa aj vďaka svojej podpore ľudských práv, udržateľného rozvoja a etického zaobchádzania so zvieratami, využívaním Fair Trade surovín či zameraním na ochranu životného prostredia.

breyers logo delight

Breyers Delights je revolučná zmrzlina so zníženou energetickou hodnotou, obsahuje 310 - 360 kalórií v jednom tégliku, so zníženým obsahom cukru, s vysokým obsahom bielkovín nielen pre nadšencov zdravého životného štýlu a navyše dobre chutí.

Viennetta Logo

Viennetta - Tento zmrzlinový dezert má na slovenskom trhu dlhoročnú tradíciu. Vyrába sa v charakteristickom tvare rolády prekladaná jemnými lístkami chrumkavej polevy. Vďaka tomu pri reze na plátky úžasne chrumká ..

big milk

Zmrzliny Big Milk sú vyrobené s použitím čerstvého mlieka a sú tak výbornou voľbou pre rodiny s deťmi. V portfóliu nájdete klasické varianty aj Big Milk Trio, ktoré kombinuje 3 príchute v jednom balení.

graphic algida
Algida - CALL CENTRUM
Zistite viac o týchto témach
Na začiatok

SOCIÁLNE SIETE

Vždy sa radi spojíme s tými, ktorí majú záujem o udržateľnú budúcnosť.

KONTAKTY

Spojte sa so spoločnosťou Unilever a tímom špecialistov alebo nájdite kontakty po celom svete.

Kontaktujte nás